rahat-kanepe

Rahat Bir Kanepe Alın

Rahat Bir Kanepe Alın

rahat-kanepe

Hem kullanışı açısından hem de diğer kalabalık mobilyalara bakılarak fiyat avantajı ile kanepeler yaşam alanlarımız da zaman geçse de olmaya devam ediyor. Ancak kanepe seçimi de şöye bir bakıldığında o kadar da kolay gibi gözükmeyebilir. İkinci el eşya alanlar tarafından da en çok rağbet gören bu mobilya ürünü ile ilgili çeşitleri ve özellikleri kısaca sizlere sıralamaya çalışalım.

Kanepelerde birinci tercih olarak belirteceğimiz ürün ve hatta en popüler olarak da adlandırabileceğimiz tam boyutlu, 3 adet mindere sahip olan çoğumuzun kullandığı klasik kanepedir. Bu kanepeler küçük bir aileye yetecek kadar geniş ve zevkinize uyacak şekilde çok renk çeşidi ve stili üzerinde barındırmaktadır. Ev içinde zaman zaman yapılan değişiklik işlemlerinde de kullanıcıya çok zahmet çıkarmayan ve bir yerden bir yere taşınması kolay hafif üründür. İkinci el eşya alan yerler ve spot firmaları tarafından da çok satılan bu eşya çeşidi bizce hala popülerliğini koruyan ekonomik ürünlerdendir.

Ofis ve evlerde de rahatlıkla kullanılan bu kanepelerin ikinci tercihi daha büyük ve daha pahalı olanıdır. Bu kanepeler genellikle büyük evlerde, tiyatro salonlarında ve oyun odalarında yer alan harika ürünlerdir. Büyük olmaları pek çok insanı üzerinde barındırabilme özelliğini beraberinde getirmektedir. Bu kanepeler uzanıp film seyretmek yada dinlenmek de ayrı bir zevklidir.

Üçüncü tercih olarak da futon kanepedir. Bu kanepe çeşidi günün iki farklı zaman diliminde ayrı ayrı işlemler görebilir. Mesela bu kanepeyi dileyen herkes gündüz oturma alanı olarak kullanarak misafirlerini ve ev halkını üzerinde oturtabilir. Gece olduğun da ise küçük bir hareketle bu mobilyayı bir yatma alanı olarak hazırlayabilir. Büyük bir yatağa sahip olan bu kanepe katlanabilir olma özelliği sayesinde yatak haline gelebilmektedir.

Tüm bu özelliklere sahip kanepe modellerini yerinde incelemek ve satın almak için çeşitli firmaları ziyaret edebilirsiniz. Başakşehir ikinci el eşya alanlar kategorisinde hizmet veren spot mağazaları ile yakın iletişime geçerek bu ürünleri dahada ucuza alma imkanına sahip olduğunuzu da aklınızdan çıkarmayın lütfen. Aynı kaliteyi ucuza almayı bir deneyin dilerseniz.